Главная Новости

Ударно хвильова терапія

Опубликовано: 20.08.2021

ударно хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія (УВТ)

Метод ударно-хвильової терапії грунтується на застосуванні інфразвуковий хвилі з низькою частотою, що має потужну дію на людський організм. Його головними характеристиками є висока амплітуда, короткі імпульси, а також швидке і абсолютно комфортне проникнення в тканини. Кращу УВТ в місті Львів пропонує мережа медичних центрів Родина. Треба відмітити, що ударно хвильова терапія Львів виконується на якісному, інноваційному обладнанні. Апарат, який використовується в нашому центрі, має високу енергією хвилі і точної фокусуванням, що дозволяє адаптувати дію приладу під індивідуальні особливості пацієнта.

Переваги УВТ

Процедура УВТ не припускав втручання інвазивного типу, тому вважається однією з найбільш безпечних і безболісних. Правда, коли лікар почне стимулювати патологічні ділянки за допомогою апарату, деякі пацієнти відчувають невеликий дискомфорт, але це швидко проходить. Ударно-хвильову терапію проводять тільки після попередньої консультації з лікарем. Основний вплив виявляється на тканини кісток і м'язів - вони вважаються найбільш щільними. Тривалість прийому становить 15-20 хвилин.

Друге відвідування фахівця планують через 3-4 дня, коли людина хоч трохи адаптується. Позитивний ефект спостерігається навіть після першого сеансу ударно-хвильової терапії. Хворий відчуває значне полегшення, головною причиною якого є відновлення харчування і циркуляції крові в пошкоджених ділянках.

Коли проводять УВТ?

Ударно-хвильова терапії виконується при наявності певних показань:

Болях в куприку;

П'яткової шпори;

стілоідіт;

контрактура суглобів;

Повільному загоєнні травм при механічних пошкодженнях;

трохантера;

Синдром привідних м'язів стегна;

Плече-лопатковому періартриті;

артрози різних суглобів;

Захворюваннях зв'язок, м'язової маси і сухожиль - «коліні стрибунів», тендиніт, поширюється на двоголову м'яз, розривісухожиль;

епікондиліті;

Дискових протрузіях, остеохондрозі.

Ударно-хвильова терапія в місті в медичному центрі Родина виконується досвідченим лікарем-травматологом. Пацієнти, які бажають записатися до нього на прийом, можуть залишити заявку на сайті центру.

Опубликовано: 20.08.2021 | Исправлено: 20.08.2021Марья Александровна
20.08.2021 в 10:52

Ударно-волновое лечение - очень эффективный метод реабилитации. Это одно из самых эффективных обезболивающих при заболеваниях опорно-двигательного аппарата. Очень высокая эффективность этого метода означает, что ударная волна используется очень часто и пользуется хорошими отзывами среди пациентов. Эффект ударной волны - обезболивающий эффект, а также усиление кровоснабжения в месте нанесения, регенерация и заживление тканей. Очень важно, чтобы ударно-волновую терапию нельзя было использовать при остром воспалении и сразу после травмы.

Все комментарии

rss